Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma vetem 2 tengerimalacot, és...

Ma vetem 2 tengerimalacot, és nem akarnak enni és inni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
adj nekik infúzióban sóoldatot...
2012. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Majd holnap esznek. Ha egy nap kimarad még nem lesz semmi bajuk, és még meg kell szokniuk az új helyet, az új környezetet, és lehet a régi helyükön reggelente volt etetés, tehát akkor ma már épp ettek is, és nem éhesek.
2012. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 baliskin válasza:
Úgy gondolom, kár volt tengerimalit venned, előbb kicsit tájékozódhattál volna róluk... tudhatnád, hogy nyilván meg vannak még ijedve az új helytől... hagyd őket egy pár napig... fognak enni.
2012. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 baliskin válasza:
41%

16:33-as

Ne mondj már te is neki, hülyeségeket...

A tengerimalit nem egy nap egyszer etetjük...

2012. dec. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Olyan nincs hogy egy tengerimalac aznap már evett és ezért nem eszik. Ez nagyjából bármilyen rágcsálóra igaz, úgyhogy ilyen hülyeségeket nem kell mondani.
2012. dec. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat.
2012. dec. 15. 20:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Én kedden vettem 2 tengerimalacot, de már az nap ettek. Próbáld meg kézből etetni őket, akkor még jobban is fognak szeretni.

A tengerimalacot nagyon nehéz rászoktatni egy új ételre, szóval lehet, hogy amit adtál neki, azt nem kapott az állatkereskedésben.

Nekem például nem eszik meg a paradicsomot és a paprikát, de megeszik a salátát és az uborkát, plusz a répát.

A salátát nagyon ajánlanám, azt kivétel nélkül szinte minden malacka nagyon szereti.:)

2012. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De salátát csak akkor szabad adni nekik, ha otthon termeszted, az meg ilyenkor nincs
2012. dec. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen, és az ajándékot a mikulás hozza
2012. dec. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nyugi majd később enni fognak. amikor én megvettem a tengerimalacaimat első nap az egyik szinte semmit nem evett, utána amikor megszokták az új helyet sokkal többet ettek.

(de ha télleg sokáig nem esznek elviheted őket állatorvoshoz bár sztem fognak enni)

2012. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!