Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért rágjaa hörcsögöm a rácsot?

Miért rágjaa hörcsögöm a rácsot?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Általában akkor rágják amikor unatkoznak meg ki akarnak jönni.

Én ilyenkor kiveszem szaladgálni a lakásban szabadon. Aztán visszateszem később a helyére és akkor lenyugszik egy ideig, vagy pedig már teljesen megnyugszik és nem a rácsot fogja rágni, hanem elkezd mókuskerekezni.

2012. dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Az enyém is szokta, olyankor én is ki szoktam venni egy kicsit, és hagyom, hagy szaladgáljon. Persze figyelek rá.

Azért is szokta rágni, mert koptatja a fogát. Nekik folyamatosan nő, így muszáj koptatniuk.

2012. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért mert unja magát és ki akar jönni, de ilyenkor pont hogy nem szabad kivenni, mert akkor megtanulja, hogy rácsrágás után kiveszed. És akkor mégjobban rágni fogja. Szóval ilyenkor várni kell amíg abbahagyja, nem figyelni rá. Aztán ha már nem csinálja, akkor kivenni és sokáig játszani vele, kifárasztani. Ha következetesen csinálod, egy idő után leszokik majd róla. :)
2012. dec. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert unatkozik. Vegyél neki nagyobb élőhelyet, bele sok játékot, kint meg építs neki akadálypályát, illetve futtasd sokat nyílt terepen, ahol nincs semmi más (ilyenre pl az előszobák jók, csak ne felejts el előtte feltakarítani!).
2012. dec. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Azért mert, a fogát koptatja...
2012. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen én is ki szoktam venni d e utána újra kezdi most micsináljak..???
2012. dec. 17. 17:29
 7/9 A kérdező kommentje:
és nagyon sok játéka is van de kiveszem játszok vele visszrakom és újra kezdi :( micsináljak???
2012. dec. 17. 17:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg szerezz neki fogkoptatót?
2012. dec. 18. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

az is van neki :SSSS :(

fogkoptatója

2012. dec. 19. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!