Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nekem van 1 kocám, ami megfial...

Nekem van 1 kocám, ami megfialt és sajnos nem jol nevelte a kismalacait, és tejesem nagyon van ezért 10 malacbol 5 db maradt ma 11 naposak. és cumisüvegeztetem?

Figyelt kérdés
öket rendes tápszeral vagy tejporal tejet vagy rendestehén tejet fözöm ki nekik de lasan hulanak elfelé mert 8 db-ot keztem el etetni de csak 5db maradt valamiért de eni esznek de ha legyengülnek nem mozognak. Anyit és nem tudnak ugy a hátso lábukra álni ha nekem valaki gyors segitséget?
2012. dec. 16. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne tehéntejjel etesd. menj el egy takarmányboltba és vegyél disznónak való tápszert
2012. dec. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és melegen kell tartani őket, infralámpánál
2012. dec. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
meleg hely és disznó tápszer kell nekik. ne adj nekik tehéntejet, az nem malactej...nem ugyanaz kell a cocáknak, mint a borjaknak :)
2012. dec. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!