Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacoknak, a széna...

A tengerimalacoknak, a széna létfontoságu?

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen! Mindig legyen előttük.

A malacok fűevők (és nem magevők).

Semmi nem tudja koptatni a hátsó fogukat eléggé, csak a széna!

Ha nem kap szénát, túlnő a foga. Az elsőket még csak le is lehet vágatni, de a hátsó fogakat műtetni kell, ami veszélyes (és drága mulatság).

2012. dec. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Nem létfontosságú, ha teszel be nekik rágcsát és elég zöldet. (saláta, uborka, alma, répa, stb.) Én csak heti 2-3x adok nekik, mert nem eszik meg. :/
2012. dec. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el!

Hidd el, hogy kell a széna!


[link]


Az egész gemon.ro oldalt olvasgathatod, ez a legrészletesebb malacos oldal.

2012. dec. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bizony létfontosságú! Mindig legyen előtte folyamatosan! A gemon.ro oldal tényleg jó, én is csak ajánlani tudom!
2012. dec. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Létfontosságú, segít az emésztésben lefoglalja.
2012. dec. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fannybaba8 ***** válasza:
Igen létfontosságú! Legyen előtte mindig
2012. dec. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
2 éve vannak nálunk mi egy éven keresztül nem adtunk nekik,semmi bajuknemvolt...hiába értékeltek le ez az igazság.. ha adsz nekik elég zöldet( zöldségzöldje,uborka,kákics ) akkor nem nagy baj..persze szeretik és örülnek ha kapnak de nekünk az alatt az egy év alatt pl nem volt megoldható...:) mostmár kapnak szénát is szalmát is meg zöldeket is..:) 14/l
2012. dec. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!