Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja ezt a tengerima...

Miért csinálja ezt a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos fiúmalackám, nagyon gyakran kiszoktam engedni szaladgálni. Estefele, olyan 7-8 órakor odajön hozzám és lefekszik mellém. :) (természetesen ezt csak akkor csinálja,ha én is a földön vagyok,amint fölkelek,ő is felkel) Eszméletlen aranyos ,csak kíváncsi vagyok, miért csinálja. Estére elfáradt? :)

2012. dec. 16. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A malac társas lény, szeret valakihez tartozni. Este ők is pihenősebbre fogják a dolgot, és mivel nincs másik malacod, melléd fekszik le. Szerezz neki egy társat, jobban fogja érezni magát. Akkor majd egymással bújnak össze (vagy mind a ketten melléd).
2012. dec. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A malacka társas lény vegyél még egy malacot és jobban érezné magát!:
2012. dec. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lesz társa, amikor majd fèl èves lesz... Vagy ezt nem jól tudom?
2012. dec. 16. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ. Abban van igazság, hogy ha van köztük egy fél év, akkor egyértelmű, hogy a nagyobb a főnök.

De ha együtt nő fel kiskorától két kismalac, akkor sem szokott baj lenni, csak egyszer, mikor ivarérettek lesznek és "megbeszélik" a rangsort.

Ha egy fél éves malachoz veszel egy kicsit, akkor egy év múlva kifejlett lesz a kisebbik is, és lehet, hogy megküzdenek.

2012. dec. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ragaszkodik hozzád!!!!
2012. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!