Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az aranyhörcsög képes c-vitam...

Az aranyhörcsög képes c-vitamint előállítani?

Figyelt kérdés
mert a tengeri malacom igypusztult el c vitamin hianyban

2012. dec. 16. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Zöldségbe-gyümölcsben van, ilyesmiről nem hallottál?

Felelős állattartás...

2012. dec. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
"Az aranyhörcsög képes c-vitamint előállítani?" Amennyiben keresztezve van paprikával, igen. Egyéb esetben nem.
2012. dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Max megeszi a gyümi-zöldséget és a végén kijön egy kis csomó.Na abba van c vitamin :D
2012. dec. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem gondolod, hogy normálisan kéne etetni azokat a szerencsétlen állatokat?


A te szervezeted képes előállítani C-vitamint? De jó is lenne, ha így lenne...gondolkozzál már...

2012. dec. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

az emlősök közül egyedül a tengeri malac és az ember szervezete nem képes előállítani a C vitamint. ezért kell a malacoknak is és az embereknek is az étkezéssel bevinni a kellő mennyiséget.

ez nem azt jelenti, hogy a hörcsögnek nem kell zöldséget és gyümölcsöt adni...nagyon is fontos számukra is a változatos, helyes étrend...

2012. dec. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A hörcsög igen, képes előállítani, mint minden emlős.

Kivételt csak az ember és a tengerimalac képez.

Ettől függetlenül kell neki egyéb vitamin is, tehát zöldség és gyümölcs jó, ha van az étlapján.

2012. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
most nem kell lecseszni hogy felelotlen vagyok mert meg nincs horcsog . Csak lesz es megszerettem volna kerdezni .
2012. dec. 16. 16:58
 8/8 anonim válasza:
100%
én úgy etetnélek téged ahogyan te etethetted azt a szerencsétlen állatot és megnézném hogy te vajon tudsz-e c-vitamint elöállitani
2012. dec. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!