Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a tengerimalacoknak adni...

Ha a tengerimalacoknak adni füvet, az helyettesíti a szénát?

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 20:27
 1/10 anonim válasza:
0%
igen és jobban is szereti a füvet mint a szénát...(mármint az enyém)amúgy majdnem ugyan az csak a szénát kiszárítják
2012. dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem!!! A szénát nem helyettesíti SEMMI! A sok fű akár hasmenést is okozhat, mindenképpen kell nekik szárított széna vagy fű. Kiegészítésként lehet adni neki természetesen, de akkor is csak fokozatosan szoktatva. Ha a füvet megszárítod jobban fog ízlen nekik mint a bolti széna, mert nem olyan vastag, poros, de frissebb! :)
2012. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Az én malackám ritkán kapott szénát, imádta a füvet és sose volt tőle semmi baja. Igaz mindig megmostam és amikor megszáradt akkor adtam neki oda. Ha szénát adsz neki vigyázz vele, mert az enyém többször sértette meg vele a szemét. Igaz nem tudsz vele mindig ott ülni és figyelni, de azért szólok, hogy óvatlanul is megsérti a kis szemét.
2012. dec. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
adhatsz neki azt is, az enyémek nagyon szerették mindkettőt ;)
2012. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A széna az kell. Nem helyettesíti semmi. Nekem anno voltak malacaim, nagyon szerették a szénát is, a friss füvet is. D széna az jobban volt nekik adva. A friss zöld csak nyáron egy kevés. Nem olyan drága a széna se egy kisebb csomag 400 forint
2013. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem helyettesíti a szénát!!!! Mindig minden percben kell legyen előtte széna! Ettől függetlenül adhatsz neki nyáron füvet, ahol más állatok nem pisilik össze illetve az autógázok nem telepednek meg rajta mert nincs a közelben autóút.
2013. jan. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mara Acoma ***** válasza:
A széna mindig kell! Ezzel koptatják a fogukat, folyamatosan rágják. Ha túlnő a foguk, nem tudnak enni és elpusztulnak! A fűtől nem kopik a foga.
2013. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem helyettesíti, viszont az jó megoldás ha egy olyan kis felakasztós gömbbe raksz füvet, és akkor tud azt is enni, ha szeretne.
2013. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még hányszor emeled ki ezt a kérdést? Fogd már fel, hogy NEM helyettesítheti!
2013. jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mariska:) válasza:
SZERITEM NEM HELYETESÍTI DE NEM MUSZÁJ NEKIK ADNI SZÉNÁT CSAK EGY KICSIT DE A FÜVET SOKKAL JOBBAN IS SZERETIK.
2013. jan. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!