Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet a dzsungáriai hörcsögnek...

Lehet a dzsungáriai hörcsögnek adni vizet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Minden állatnak és élőlénynek szüksége van vízre !
2012. dec. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Én soha nem adtam a hörcsögeimnek vizet. E helyet nagyon sok gyümölcsöt és zöldséget kaptak mindennap pl:. paprika, alma, saláta, uborka stb:.
2012. dec. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Ha sok lédús gyümit és zölit kap, nem kell neki víz, de jobb, ha a biztonság kedvéért teszel be neki egy itatót, hogy ne legyen szomjas. KELL neki víz.
2012. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
26%

Nálunk van itató is, amit ügyesen, de nagyon ritkán használnak... szinte csodaszámba megy.

Jobban szeretik a mosott és esetenként még nedves salátát, gyümölcsöket.

2012. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Az enyém nagyon sokat iszik! Kell minden állatnak a víz. Akkor is jó ha van, ha sok gyümit kap!
2012. dec. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is kell neki víz, én mindig adtam az enyémeknek és el is fogyott, pedig kaptak gyümölcsöt is.
2012. dec. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi!!!! :)
2012. dec. 20. 12:23
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem szükséges a hörcsögnek vizet adni, akkor kell, ha nem kap elég lédús gyümölcsöt, zöldséget.

Nekem volt nagyon sok hörcsögöm, tenyésztettem őket, és nem adtam nekik vizet soha.

De ha szeretnél adni neki, akkor adjál, nem lesz baja.

2012. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%

Már bocs, de az egy óriási k.urva nagy b.aromi TÉVHIT, hogy a hörcsögöknek nem kell víz kell víz! De igenis KELL! Sőt, minden emlősnek kell víz! És a sok lédús zöldség, gyümölcs se pótolja egészében!


(kedves kérdező: a válaszomban a kissé mogorva hangnem nem neked szól:):)

2012. dec. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%

Már bocs, én dolgoztam kisállat kereskedésben és nem adtunk a rágcsálóknak vizet. Mindennap kaptak egy jó adag gyümölcsöt, zöldséget, és ez elegendő volt.

Ha csak száraz tápot kap, akkor nyilvánvaló, hogy kell víz.

Ezt elhiheted nekem. Lehet adni, de nem feltétel.

Kicsattantak az egészségtől, mindenféle vitamint kaptak.

2012. dec. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!