Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Eltűnt a tengerimalacom, mit...

Eltűnt a tengerimalacom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sírógörcsöt kaptam, és remegek az idegességtől.

1 hete kaptam 2 tengerimalacot, kis bébik, de nagyon özel kerültek hozzám, már ettek a kezemből, békésen feküdtek az ölemben, és nagyon nagyon emgszerettem őket.

Ma takarítottam a ketrecet, addig csináltam nekik egy elkülönített részt a szobában, hogy szaladgáljanak, de az egyikük fogalmam sincs hogyan, de az egyikük eltűnt. És remegek, nagyon féltem őt, 2 órája se kép se hang, mi van véletlen beszorult valahová, vagy megrág egy vezetéket és megrázza az áram, nagyon félek, nem élném túl, 2 évet könyörögtem értük, és nagyon nagyon megszerettem, ráadásul a kedvencem tűnt el. Nagyon nagyon félek, mit csináljak, mindent átkutattam, és nem hallok semmit, mi van, ha valami baja van, hova tűnt:"(


2012. dec. 20. 17:32
 1/6 anonim válasza:
Szerintem helyezz ki a szobában csalikat.. Tegyél ki zöldségeket felvágva, pl uborkát ( az én malackám nagyon szerette az ubit ) de lehet az répa is. Aztán várj. Hidd el elő fog kerülni : ) Előfordul az ilyesmi. De nézd át jól azokat a helyiségeket ahol kébelek vannak..
2012. dec. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csöndben várakozz míg mocorogni kezd,a szoba ajtót tartsd zárva nehogy kiszökjön a lakás más szegletébe.Be nem szorul nyugodt lehetsz.Ha éhes lesz előjön.
2012. dec. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer 3 napig nem volt meg. Aztán előjött semmi baja nem volt :)
2012. dec. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na,meglett ? :)
2012. dec. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én malacom eltűnt,el nem hiszed,hol találtam meg... A szekrényben,egy halom pokrócba bebugyolálva. (nyitva maradt)

Teljesen elfeküdt ,meg nem mukkant,ezért én is ideges voltam,hogy baj történik vele. Annyira ideges voltam,hogy nem néztem meg alaposan a szekrényt.


Ne félj,meglesz,rakd ki a kedvenc ételét. ALAPOSAN nézz át mindnet,maradj csöndben,fülelj. Ha félsz,hogy megrázza az áram, áramtalaníts... Zárd be az ajtót,nehogy kiszaladjon mikor nem látod. Beszorulni nem tud. Előkerül, hidd el. :)


Majd írj! :)

2012. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, ti tartottátok bennem a lelket, nagyon féltem.:(

Most lett meg, 10 perce. Az ágy alatt volt. Nem értem, mert sokszor benéztem oda is.

:o

Nagyon-nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a tapasztalatokat, tényleg.:)

Legközelebb jobban elkerítem őket.

(Amúgy a tesójának hiába tettem be kaját, ott gubbasztott a sarokban, a ketrecben, meg sem mozdult. Aztán amikor meglett, és betettem mellé, rögtön futottak enni. Aranyosak.:)

2012. dec. 20. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!