Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kaptam két TESTVÉRPÁR hörcsögö...

Kaptam két TESTVÉRPÁR hörcsögöt. Nem fogják egymást bántani? Én a szobámba akarom tartani őket az egyik osztálytársam mondta ha egy lyukas plédel letakarom a ketrecet akkor csöndbe maradnak. Ez igaz? Értelmes válaszokat Kérnék!

Figyelt kérdés

2012. dec. 20. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hörcsögöt egyedül kell tartani, akkor is ha tesók. És nem maradnak csöndben, de szerintem annyira nem vészesen zajosak, nekem is a szobámban volt kettő, és tepertek a keréken egész éjszaka, én tudtam aludni.
2012. dec. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Amig nem ivarérettek talán tartható együtt de meg is ölhetik egymást,egyedül kell tartani.

Mivel éjjel aktív állat ha letakarod az öt nem fogja befojásolni mármint a sötétség,esetleg megfullad.

Nem értem miért nem informálòdsz mielött belevàgsz dolgokba.

2012. dec. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm Victoria te legalább értelmes választ tudtál küldeni !
2012. dec. 21. 10:56
 4/9 A kérdező kommentje:
Aki a második választ Írta köszönöm neki de direkt kíírtam a kérdésbe hogy LYUKAS plédet rá lehet e rakni és akkor meg nem fullad meg de azért köszönöm!Azért nem informálódok mert váratlanul kaptam!(meglepetésből)
2012. dec. 21. 11:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Az egyiket sürgősen add, vagy ajándékozd el! Mivel a hörcsögök magányos állatok, a természetben is egyedül szeretnek érni! Kisebb korukig még-még elviselik egymást, de ahogy nőnek egyre jobban nő a területvédő ösztönük, és már nem fogják elviselni a másikat. Sőt, akár az egyik meg is ölheti a másikat, vagy súlyos sérüléseket okozhat neki, ami lerövidíti az amúgy se hosszú életét. Hiába testvérek, ez náluk nem számít....
2012. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül szeretnek élni*
2012. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül kell tartani, mert különben megölhetik egymást, a hörcsögök egyedül érzik jól magukat!! Akát testvérek, akár nem!


Nem kell letakarni pléddel, mert ők akkor is látnak mivel éjszakai állatok, őket ez nem fogja befolyásolni és ugyanúgy azt fognak csinálni amit akarnak a sötétségben mintha világos lenne!


Összefoglalva: Külön ketrecbe tedd őket, ne várd meg míg baj lesz, mert ha együtt maradnak, baj lesz belőle!!


Ne takard le őket!! Nem hangosak, ha meg szerinted igen, akkor ne aludj velük egy szobában.

2012. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad ilyenkor se egy ketrecben tartani, külön kell őket, ha lehet, külön szobába (mert akkor hangoskodnak).

Nem hiszem, hogy akkor csendben maradnának, de papagájoknál beválik; szerintem nem veszik be, hogy "este" van.

2012. dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két hím tesóm volt,figyeltem,hogy viselkednek. Most már 2 évesek,soha egyszer sem nyúlnak egymáshoz. (már ha az összebújást,együtt mókuskerekezést,együtt evést és tisztogatást nem számítjuk):DD
2012. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!