Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacai, rágják a...

A tengerimalacai, rágják a kartonházukat és mutkor megeték 4-a papírt nem lesz bajuk?

Figyelt kérdés

2012. dec. 21. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz bajuk!

Neked lesz bajod, ha nyelvtanból dolgozatot írtok:))

2012. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajuk.
2012. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Azért óvatosan! Ha a doboz lakkozva van akkor tehet kárt bennük! Kend be citrommal, de ha az se hat (az én malacaim imádják a citromot), akkor rakj be faházat.
2012. dec. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egerem még sosem kapott almot, ellenben minden héten kap friss tojástartót, pizzásdobozt, villanykörtésdobozt, kéztörlőt, cigisdobozt, mikor mi akad a kezem ügyébe. Szépen szétrágja és megaljaz magának, ahogy szereti. Addig se unatkozik.
2012. dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kartont, papírt nem szokták megenni, csak szétrágják. Attól meg nem lesz bajuk.
2012. dec. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
De a lakk bekerülhet a szervezetébe a rágás folyamán.
2012. dec. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most szépen tisztázzuk, amiket az előttem lévők írtak. A kartondoboztól tényleg nem lesz semmi baja; kivéve, ha ragasztós, festékes, tintás, lakkos volt! Ebben az esetben vedd ki minél hamarabb, és vagy vegyél egy faházat, vagy keress egy sima, tiszta kartondobozt.
2012. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!