Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyok a tengeri malacom...

Nagyok a tengeri malacom körmei! Nem fog fájni neki ha levágom?

Figyelt kérdés

Már bekunkorodnak meg némelyik nagyon vastag is. Én itthon levághatom? nem lesz baja? Vagy keressek neki vmi állatorvost?

Már így kaptam egyébként,ismerösöm kiment külföldre én mondtam h megtartanám szívesen,nem kell eladnia.


2012. dec. 23. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
levághatodd magad is ,vagy segítséggel
2012. dec. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

még sose vágtam le tengeri malac körmét... eddig volt aki értett hozzá,vagy elvittem kutyakozmetikushoz... De most sajna nem tudok senkit... csak tesóm aki lefogja addig a kicsikét :)

Félek tőle nagyon,h elrontom...


És az a bajh így két ünnep között,nem tudok kutyakozmetikust se,aki megcsinálná itt zalaegerszegen,pár száz ft-ért... mert amugy pesten élek,és sajnos még egy jó hónapig ott nem lenne pénzem kutyakozmetikust vagy állatorvost keresni aki megcsinálná olcsón.

2012. dec. 23. 20:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz, hogy a körmökben futó erekbe bele ne vágj! Ha világos a malac körme akkor látszik rendesen meddig van benne ér, onnantól pár milliméterre már le lehet vágni. Ha viszont fekete körmű malacod van akkor nem látod honnantól lehet vágni, ilyenkor jobb tapasztaltabb malacos segítségét kérni, vagy állatorvosét.
2012. dec. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!