Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögötök mit kap karácson...

A hörcsögötök mit kap karácsony alkalmából?

Figyelt kérdés
Finomabb falat, új játék...?
2012. dec. 25. 04:36
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Új barátot! A macskát!
2012. dec. 25. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Semmi extrát nem kapott. Év közben is kap finom falatokat, minden nap adok neki valami extra csemegét. Ő úgysem érti, hogy miért kapja. Nem szoktam egy állatra sem ráerőltetni az ünnepeket.
2012. dec. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy ráerőltetésnek venné, ha pl. kétszer akkora terráriumot kapna, mint amiben most lakik, vagy új játékokat kapna.
2012. dec. 25. 13:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, ha kell a nagy terrárium, megveszem mikor szüksége van rá. Ezt a ráerőltetést úgy értettem, hogy egész évben odafigyelek rá, megvan mindene, felesleges csak ezért plusz dolgot venni neki.
2012. dec. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mekkora helyen tartod?

az embereknek is egész évben (jó esetben megvan mindenük), mégis néha jó egy-egy pluszt belevinni a dolgokba.

a kisgyerekek se értik, mégis örülnek az ünnepnek.

2012. dec. 26. 18:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy 100*50-es ketrecben vannak, két fiú hörcsög. Régebben voltak többen is, de elajándékoztam a mamát is, és a testvéreiket is. Sajnos már nincs időm több hörivel foglalkozni. Csak kettejüknek már azért elég nagy ez a ketrec.


Ha Neked jólesik, persze bármit adhatsz neki. De ha új terráriumot/ketrecet akarsz, akkor érdemesebb karácsony után megvenni, a karácsony így is költséges ünnep. Ha meg egész évben kap extra falatot, karácsonykor sem lesz semmi extra neki. Azért egy gyermeket szerintem ne hasonlítsunk a hörcsöghöz. Én is nagyon szeretem az állataimat, a höriket is, nekik nincs szükségük rá. Szerintem. Szóval összességében, akkor valami extra-extra falatot adnék neki, de költségesebb beruházást az ünnepek utánra hagynám. Pl biztos örülne egy kisebb, de csőhálózatos ketrecnek. Én is most tervezem lecserélni,


[link]


egy ilyen típusú ketrecre, ami bővíthető, így elég csak néha-néha cső elemet hozzávenni, és igencsak el tudnak kalandozni benne.

2012. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

a 3. méret mi?


ebbe nem fér csőhálóza amúgy?


nekem olyan van, hogy egy nagyobb terráriumból csövön keresztül fel tud menni ketrecbe (alját kilyukasztottam, ott megy be a cső).


kisebbre semmikép se cseréld. nekem volt 59*36*41 es ketrec, és azt mindegyik hörcsög kicsinek tartotta.


ebben a kombóban sokkal jobban érzi magát.


hozzá építhetnél valamit, biztos örülne neki a hörcsög.

2012. dec. 26. 22:57
 8/8 anonim ***** válasza:

A harmadik méret is 50. Van benne emelet, és csövezést is építettem már hozzá, oldalt jön ki a cső,felmegy, ott van egy kis kukucskáló, utána a másik oldalt és hátul megy vissza. Bent is van több külön emelet, létrával, pallóval.


Azt még csak tervezem, hogy lecserélem, nem szívesen tenném, de van rá esély, hogy muszáj lesz. Remélem nem, de inkább felkészülök rá.

2012. dec. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!