Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két nőstény hörcsög veszekedni...

Két nőstény hörcsög veszekedni fog ha együtt laknak?

Figyelt kérdés
Két fiatal dzsungáriai törpehörcsögről van szó. Ha egy terráriumban laknak, akkor ha ivarérettekké válnak, mindig veszekedés lesz?
2012. dec. 25. 21:04
 1/6 Platypus ***** válasza:
49%
Igen nagy valószínűséggel balhé lesz. Van rá példa, hogy békésen elvannak, de az sokkal jellemzőbb, hogy tépik egymást. A hörcsögök magányos természetű állatok, nem szívlelik a társaságot. Néha a balhék gyilkossággal végződnek.
2012. dec. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
40%
Vérre menő csaták csak 2 FIÚ HÖRCSÖG tartásakor van , a lányok max megharapdálják egymást és kész én tudom nem először tartok két lányt.Veszekedés mindig nem lesz csak néha, vagy ha terhesek.
2012. dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Platypus ***** válasza:
49%
Én már láttam olyat, hogy az egyik nőstény hörcsög lerágta a másik fejét. Nem általános dolog, de nem is ritkaság.
2012. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát akkor azok nem átlagos hörcsögök voltak mert ha normális állatkereskedésből elhozol két nőstényt nem harapják le egymás fejét,és honnan tudod hogy nem fiúk voltak?
2012. dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Platypus ***** válasza:

A hörcsögök nemét megállapítani nem nagy művészet, még ha sok állatkereskedésben nem is sikerül az eladóknak...


Nem mondom, hogy átlagos dolog a fejlerágás, de azért nem is ritkaság. Ha megöli egyik a másikat, általában megrágja a tetem fejét. És nőstényeknél is előfordul.

A hörcsögök a természetben magányosan élnek, így nem csoda, hogy fogságban balhéznak.

2012. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már meg lett oldva a dolog, az állatkereskedésben érdeklődtem, és elmondták mit tehetek. Amúgy úgy néz ki, hogy ezek nem civakodnak, legalábbis most még nem. Ha esetleg később baj lenne, akkor majd cselekszik az ember!
2012. dec. 28. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!