Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac tartása?!

Tengerimalac tartása?!

Figyelt kérdés
A tengerimalac éjjeli állat? Érdemes őket is tenyésztőtől vásárolni, vagy kisállatkereskedésből szerezzem be őket? Be kell őket oltani? Havonta kb mennyibe kerül az ellátása? Mekkora ketrec kell kettejüknek? Elég egy ház, vagy azon összevesznének és legyen inkább kettő? Alomra lehet őket is szoktatni, mint a nyulakat?

2012. dec. 26. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó oldal, itt szerintem választ kapsz mindenre: [link]

de egyébként:

nem éjjeli, normális helyről érdemes szerezni, sajnos az állatkereskedések többsége nem szerencsés, de ebből nem lehet általános következtetéseket levonni. Oltani felesleges őket, kettőnek 100-as ketrec, 2 ház. Azonos neműeket vegyél! Alomra elvileg lehet őket szoktatni, mi nem próbáltuk.

2012. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 alizka0827 ***** válasza:

Szia!Nem írok semmit,inkább a [link] oldalt nézd át nagyon alaposan,amit az első válaszoló is linkelt.:)

Ez többet ér,mint bármelyik szavam.;)

Üdv.

2012. dec. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a haveromnak van két tengerimalaca. ő a következő oldalon tudott meg mindent:


www.tengerimalacka.eoldal.hu

2012. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én csak annyit javaslok (bocs ha ott van vmelyik oldalon nem néztem meg a linkeket) h tenyésztőtől vegyél. nem adja sokkal drágábban mint a kereskedés. 3-5 ezer között vannak fajtától függően. a tenyésztőtől hozott malac kézhez van szokva, szelídebbek
2012. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!