Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen gyakran kell egy...

Milyen gyakran kell egy tengrimalac ketrecet takarítani, és a tengerimalacot kell fürdetni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor kell takarítani, ha összepiszkolta a helyét. Nekünk deguink volt, mindennap kellett takarítani őket. Nem hallottam, h tengerimalacot kéne fürdetni, de biztos van valakinek malaca és tudja a választ. Én biztos nem fürdetném egyik rágcsálómat sem. Kutyát is 1x 2x egy évben, de malacot? Te tudod!
2012. dec. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. dec. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A malacot nem kell fürdetni, sőt kifejezetten nem jó, ha a bőréről lejön a vékony faggyúréteg.

Ha nagyon összekeni magát valamivel, akkor végül is meg lehet fürdetni, még úszni is tud (csak nem szeret).

De lehetőleg a fejét nem érje a víz.

2012. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én is csodálkoztam hogy fürdetni kell csak valahol olvastam hogy kell e akkor nem..

köszi mindenkinek

2012. dec. 27. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:
én mindennap takarítom a ketrecét különben tiszta sz*r lesz. eddig még nem fürdettem (már lassan 3 éves lesz) és sztem tök fölösleges mert nem jár kertbe meg sétálni meg ilyen helyekre h koszos lenne csak benn ül a ketrecben. csak megfázna. (egyik bnőm tengerimalaca is úgy pusztult el h megfázott) :(
2012. dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 princessluna33 válasza:

hetente legalább egyszer kell takarítani.

fürdetni csak ha nagyon muszály pl.hasmenése van és rászárad az ürüléke a szőrére. melegben inkább tegyünk a terráiuma fagyasztott vizet annak is nagyon örül!!

2013. márc. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!