Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora ketrec kell EGY...

Mekkora ketrec kell EGY tengerimalacnak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
1*1-es én is ekkorába tartotam 120 tengeri malacot 1cm széles és 1 cm hosszú kicsit szükősen voltak de el fértek régen ekkora ketrecbe tenyésztetem őket!!!
2012. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy 60*100 vagy 120 hosszú, és malacból KETTŐ az alap.
2012. dec. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért egyedül akarsz tartani szegény tengerimalacot? Ha már szeretnél tengit, utánanézhettél volna annak, hogy mik neki(k) az élet alapfeltételei! És ezekhez hozzá tartozik, az hogy (minimum) két azonos nemű tengerimalacot tartasz! Sokan tartják egyedül szegény tengijüket, mert azt hiszik, hogyha foglalkoznak sokat vele akkor nem fog unatkozni. De a cocik a természetben is falkákban élnek, és semmi sem pótolhatja nekik a fajtársát. Ha jót akarsz a tengerimalacodnak minimum 2-őt vegyél! Nekem nyugodtan elhiheted, hogy a tengerimalacok társas lények. Már több mint 10 éve tartok tengerimalacokat, most is vannak. Egy tenyésztőtől tudok mindent, akivel még ma is tartom a kapcsolatot, és még mindig tenyészt cocikat. Ez a legmegbízhatóbb magyar tengerimalac oldal, ajánlom, hogy olvasgasd végig: [link]


De térjünk vissza a kérdésre!

Minimum KETTŐT KELL tartani mert egyedül unatkozna, depressziós lenne!

Kettő tengerimalacnak minimum egy 100x50 (hosszxszél) ketrec kell. De ahány tengerimalac, annyi ház kell!

2012. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1. válaszoló: Egy ilyen kicsibe tartottál 120 tengit és még tenyésztetted is őket??? Ez állatkínzás...
2012. dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!