Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszimnak nagyon rossz...

A nyuszimnak nagyon rossz lehet, ha nem alszom itthon?

Figyelt kérdés

Minden este ki van engedve, ritkán van olyan, hogy nem alszom itthon. Olyankor délelőtt engedem ki, délben elmegyek és csak másnap este körül érek haza és akkor újra kiteszem.


Szerintetek ilyenkor nagyon rossz lehet neki, hogy nem vagyok itt és nem foglalkozom vele?

Bár a húgom kiengedi este 1 órára még pluszba, de hát az nem olyan... :P


2012. dec. 28. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Az az egy kettő alkalom nem oszt nem szoroz. Ha a húgod kiengedi, és játszik vele a nyuszi nyugi túléli, és lehet még jól is érzi magát a húgoddal is.
2012. dec. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Holnap és 31-én sem alszom itthon :(

Közben lesz 1 este, amikor itthon leszek, meg 31-én délelőtt kiengedem, de ez így olyan kevés...

2012. dec. 28. 16:49
 3/5 anonim válasza:
100%

ooo shit!


Valószínűleg addig egyfolytában csak zokog, és nézi a tv-t.

ÉÉÉs nem kéne annyit csavarogni :O

xD

2012. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És közben megeszik 2 vödörnyi fagyit :P


Na, de viccen kívül, nagyon ragaszkodunk egymáshoz.

2012. dec. 28. 16:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Túléli a nyuszkó. De esetleg a húgodat megkérhetnéd, hogy engedje ki több időre. Vagy addig olyan helyre tedd a lakásban, ami forgalmasabb.
2012. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!