Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi baj mit kéne tennem?

Teknikál kérdése:

Nyuszi baj mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Arra mit kell tenni ha a nyuszim este meg napközben irtóra kapar meg rágja a rácsot és az esti kaparás miatt nem tudok aludni mit kéne tennem vele hogy befejezze?
2012. dec. 28. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
A kaparást megoldja az ivartalanítás, de a rács rágásra nincs nagyon gyógymód. Ha fákat teszel be neki rágni vagy ha többet engeded ki talán segít. Ezért nem szabad a nyulat abba a szobába tenni, ahol valaki alszik, mivel főként éjszaka aktív.
2012. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kaparást nem oldja meg az ivartalanítás, ez náluk ösztön, nem lehet vele mit kezdeni. Rá kell szólni, mást nem tudsz tenni.
2012. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A nyuszik már csak ilyenek. Örülj, hogy éjszaka hagy aludni. Esetleg tedd távolabb a szobádtól estére/éjszakára.
2012. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A hormonok hatására kapar és ezt tökéletesen megoldja. Nem fog órákon át a sarokban folyamatosan kaparni.
2012. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi köze a hormonokhoz, az enyém 4 éves ivartalanított nyuszi, 3,5 éve lett ivartalaníttatva. Ez náluk ösztön.
2012. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt akartam még írni a végére, h mégis kapar.
2012. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó pár nyulat láttam már és köztük a sajátomnál is megoldotta a problémát. De igazából mindegy is, mert a rácsot ugyanúgy fogja tépni.
2012. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha kamasz, lehet hogy tényleg a tobzódó hormonoktól nyugtalan, és segít az ivartalanítás.

(Függetlenül attól, hogy az én nyuszim ivaros, és halál nyugis... :D)

Csak nagyon profi nyulas dokinak add oda! Állatira nem mindegy ki csinálja. A gyógyulás lehet fájdalom mentes, varratszedés nélkül, vagy életveszélyes ha nincs hozzá felszerelése...

2012. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kaparás ösztön, a rácsrázás meg rossz szokás, egyiket sem oldjam meg az ivartalanítás. A rácsrágást azzal tudtam valamennyire orvosolni, hogy ragasztópisztollyal megvastagítottam azt a bigyót, ami alul tartja az ajtót, így az szorul, nem tudja mozgatni, hiába rázza, és jóval halkabb. Sajnálom jobban nem tudom elmagyarázni. E nálam olyan a ketrec hogy az egész eleje gelfelé nyílik. Kaparni meg még mindig kaparnak.
2012. dec. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
van amikor csak addig van ez mikor tüzelnek ez egy idő után elmúlik
2013. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!