Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jó ha így adom a tápot a...

Jó ha így adom a tápot a nyuszimnak?

Figyelt kérdés
Eddig a Fressnpfban kapható kimért tápot vettem neki mindig. Most végre van normális állásom, és úgy gondoltam, megengedhetek magamnak egy kicsit jobbat is neki, ezért vettem Versele laga cuni complete tápot a kimért mellé, és keverve adom neki, mindkettőből kap folyamatosan. Kicsit drága mulatság lenne még így is, hogy csak a cunit kapja :( Szerintetek így keverve is jó?

2013. jan. 2. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim is keverve kapja a tápot. Bár ő még pici, ezért Versele Laga cuni juniort kap, felkeverve egy másik (olcsóbb) táppal. Szerintem így, keverve is jó.
2013. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó.
2013. jan. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nikolett Nyuszifarm válasza:
A kimért tápokkal sincsen semmi baj, sőt van hogy jobbak mint a csilli villi csomagolású színes bogyós készítmények. ha az olcsóbb kimért granulátumos tápot veszed meg és hébe-hóba adsz neki fonnyasztott zöldség maradékot, lucernát... annak még lehet h a nyuszid is jobban örülne és a te pénztárcád sem fogyatkozik:)több száz nyulat neveltem már fel és mindegyik szép egészségesen, csillogó bundával került el tőlem:) szóval tapasztalatból beszélek.
2013. jan. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!