Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszim szemei ijesztően...

A nyuszim szemei ijesztően szürkék. És szerintem nem is lát. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Szerintem romlott a látása is, vagy teljesen megvakult, mert alig találja meg a kajáját. Egy rokonom kisállattenyésztő, és azt mondta, hogy így is tud élni, de aggódom nyusziért.

2013. jan. 3. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Állatorvostól kéne tanácsot kérni szerintem.Javulást a nyuszidnak!
2013. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vidd el egy orvoshoz, aki ért a nyulakhoz?

[link]

2013. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

a pupillái szürkék?

lehet hogy szürkehályogja van, akkor meg lehet műteni

el kéne vinned állatorvoshoz, az meg tudja állapítani

2013. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tücsök500 ***** válasza:
82%
Figyelj így semmiképp nem élhet a nyuszi nekem is van és imádom. Állatorvosnak tanulok és....úgy gondolom hogy mindenképp meg kellene kédrezned egy állatorvost, vagy ha nem akarsz feleslegesen kidobni pénzt menj be egy közeli kisállatkereskedésbe és kérdezd meg az eladót ő is rengeteget segíthet. úgy gondolom a nyuszidnak szemcseppre lenne szüksége (állatorvostól) De elésször próbáld ki hogy lát-e. tedd e szeme elé a kezed . ha pislog akkor jó. ha végképp megvakul az ennivalót a kezedből kell odaadnod neki , hogy megegye amég nem kap orvosi ellátást.
2013. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Valamelyik profi nyuszis dokit kéne megkeresned.

Deguknál a hasonló tünetek simán gyógyíthatók gyógyszerrel. Minél előbb viszed, annál valószínűbb hogy visszafordítható a folyamat.

2013. jan. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem biztoss hogy pislog attól hogy a szeme elé nyúlsz. Az enyém lát, és egy időbe azzal szorakoztam hogy kalimpáltam az arca előtt és semmit nem reagált. De tényleg vidd el orvoshoz, ha csak megnézni, az nem kerül olyan sokba.
2013. jan. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megkérdeztem egy állatorvost, de azt mondta, hogy csak nagyon drágán tudná megműteni. Nekem annyi pénzem nincs. Azt mondta így is ellesz, mert meghallja, hova rakom a kaját, meg megérzi a szagát.
2013. jan. 5. 18:56
 8/10 A kérdező kommentje:
Tényleg szürkehályoga van.
2013. jan. 5. 18:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Esetleg megkerdezhetnel masik allatorovost, h mennyiert csinalja, hatha olcsobb.


Meg esetleg gyujthetnel ra, h meggyogyittasd a hazikedvencet, aki ugye nem csak akkor kell h hazikedvenc legyen amikor eppen edesaranyoskistunder, hanem akkor is, amikor beteg..

2013. jan. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tücsök500 ***** válasza:
mennyibe kerül?
2013. jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!