Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszi hülyesége?

Tücsök500 kérdése:

Törpenyuszi hülyesége?

Figyelt kérdés
A törpenyuszim (fiú) nem enged benyúlni a ketrecbe és ha véletlenül megteszem leharapja a fél kezem ...mit csináljak vele? Tippek?
2013. jan. 4. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdésnek hagyd békén. Várd meg míg ő kezdeményez. Milyen idős és mennyi ideje van nálad? Lehet ivartalaníttatni is érdemes lenne.
2013. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Védi a területét, igazából az lenne a legjobb ha akkor nyúlnál be a ketrecébe, amikor ő nincs bent. Nagyon sok nyúl csinálja ezt, a nőstények jellemzőbb, ők jobban védik a területüket.

Mióta van meg?

2013. jan. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lassan egy éve...kibirható..meg ha kiveszem semmi baja elalszik az ölembe :) Csak a ketrecbe nem enged...
2013. jan. 5. 17:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor Urgi próbálkozott hasonlóval gyorsan kivettem, és nagyon örültem neki, jól megszeretgettem. Gyorsan leszokott róla. A tányérját meg nem veszem ki, csak akkor amikor nem látja.
2013. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!