Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Újszülött nyuszikkal kapcsolat...

Újszülött nyuszikkal kapcsolatban szeretnék segítséget?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy ma születtek meg, de nem a bódéban, hanem csak úgy a ketrecben, fészek sincs, meg semmi,de a kicsik szép tiszták, és pufik, szerintem ettek. az anyának ez az első ellése. A bódéját amúgy sem szereti, sose megy be. De most az előbb mikor rájuk néztem az egyik kisnyuszó bemászott, és ott mászkált egyedül. Arra gondoltam hogy kiszedem a házat, és beteszek egy dobozt, aminek nincs teteje, de legalább nem tudnának kimászni meg elkódorogni egymástól. Az anya meg biztos ott is meglelné őket. Szerintetek jó ötlet? vagy nincs valakinek valami jobb ötlete? úgy féltem őket, hogy így mennek egyedül összevissza.
2013. jan. 6. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne ragogas öket sehova az anya vissza visszi és ha hozzájuk nyulsz az anya megölheti vagy meg is eheti uhy hogy ovatosan és ne nagyon piszkáld am milyen nyul kinti vagy törpe?
2013. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kezdo akvarista ***** válasza:
feszket epitett szorbol ?? mert ha nem epit akkor en azt szoktam csinalni a nyakarol tepek szort es epitek helyette mindig bevalik es felnonek a kis nyuszik
2013. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Törpe nyuszi:) De nem lesz bajuk attól hogy fogdosom, szeret az anya is, együtt élünk. Nem épített fészket, de már jártam úgy hogy egy anya nem épített, akkor is teljesen be voltam parázva, és két nap múlva megközelíthetetlen bunkert épített köréjük, úgy kellett kiásni őket, mikor meg akartam nézni hogy megvannak-e mind. De ha nem épít lehet megpróbálok tépni nekik. Köszi a válaszokat:)
2013. jan. 6. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!