Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet lány patkányt is kézhez...

Gorogyeckij kérdése:

Lehet lány patkányt is kézhez szoktatni?

Figyelt kérdés
Van egy kb 4-5 hetes lány patim és őt szeretném kézhez szoktatni. Már többször is volt a kezembe és nagyon nyugodt volt. Szimatolt érdeklődött meg mászkált rajtam. A kérdésem hogy nevelő apumnak volt híme és őt a zsebébe, kapucniba vitte séltálni és imádott kézbe lenni. Ez elérhető a nőstényeknél is? Tapasztalat,infó bármi jól jön.
2013. jan. 6. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ez nem a paktány nemétől függ. nekem is nőstényem volt.
2013. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval ha rendesen van vele foglalkozva semmi akadálya!? :)
2013. jan. 6. 16:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen! Még csak 4-5 hetes most kell kézhez szoktatnod minél előbb míg pici.
2013. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lány patkányt is ugyan így meg lehet tanítani hogy a zsebedben, kapucnidban vagy a válladon maradjon. Igaz a fiúktól annyiban különböznek, hogy egy kicsit mozgékonyabbak. A fiúk sokkal lustábbak. Kb mint az oroszlánoknál.
2013. jan. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A természetnél számít a nem, de egyébként kézhez szoktatható mind a kettő! 4-5 hetesen pont ideális ehhez :))

Annyi a különbség, hogy a lányok állítólag pörgősebbek, a fiúk nyugisabbak (nekem eddig csak fiaim voltak, ők simik)

2013. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Gondolom az teljesen normális hogy harapdálja az ujjaimat és a fülemet is ( ha forgolódom és eléri :p ) és hogy úgy szimatolgat néha mint egy kutya. De ugye a harapdálást kinövi? Mert nem örülnék ha ilyen "harapós" lenne! Viszont ha

rámutatok a vállamra úgy fut fel rá mint egy bajnok :))

2013. jan. 14. 22:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Kinövi. Nekem is most van két kicsi, és még ők is csíptek nemrég. Én éles cuppanó hangot adtam ki, ha meg akart csipkedni. Már egy ideje nem is csinálja. Ez a hang pedig a "nem szabad" hang azóta neki.
2013. jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!