Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! A hugom hörcsöge össze...

SOS! A hugom hörcsöge össze vissza rohangál, felnéz aztán elesik. És egyfolytában vonyít szegény. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már vagy egy éve, vagy másfél éve megvan neki ez a höri, de most elkezdett így veselkedni. Ha a kistestvérem kiveszi akkor főleg elkezd vonyítani. Úgy rohangál körbe körbe mintha meg lenne őrülve. Valaki segítsen miért csinálja ezt, szegény hugomnak most halt meg a másik hörije...nem akarom hogy ez is meghaljon.

2013. jan. 7. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
sajnálom.. de szerintem ő is megfog,az én hörieim is mind ezt csinálták. :/
2013. jan. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 _Random válasza:
100%
Gondolom el kellene vinned egy allatorvoshoz.
2013. jan. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bizony.

Sajnos hörire nincsenek éjjel-nappali ellátásra berendezkedve, ellentétben a kutyával, macskával.

Az Állatorvosi Egyetemen talán van telefonos ügyelet a rendelőben.

Az egzotikus állatok rendelőjét kell kérni.

2013. jan. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor holnap viszem is szegényt az állatorvoshoz.

Remélem megmarad.

2013. jan. 7. 20:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2013. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos tegnap nem ma vagyis tegnap nem volt bent az orvos ezért csak ma tudom elvinni :(
2013. jan. 9. 00:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Na de mért nem telefonáltál?

És mi van most?

2013. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Most már jól van a höri :) Megkérdeztem az orvostól is, és azt mondta, hogyha elmúltak a tünetek már akkor ne hozzam el fölöslegesen, mert nem a legkellemesebb szegény hörinek az utazás. Szóval most már minden rendben :D

Köszönöm a segítséget :)

2013. jan. 11. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!