Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi tartók, akiknek törpeny...

Nyuszi tartók, akiknek törpenyuszijuk van! Ti esztek nyulat? Mármint a sajátotokon kívül?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 06:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Épp a napokban gondoltam rá, hogy nem tudnék nyulat enni. Igaz, míg nem nem volt nyuszim (2 hónapja van:), addig is egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor ettem életem huszonpár éve alatt, de most már biztosan nem ennék megy egy nyuszit se.:)
2013. jan. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én se, de én amúgy se szeretem. Papám húsért tart nyuszikat, és mindig úgy megszeretem őket. Aztán azt akarják hogy egyem meg. És nem értik mi bajom. Köszi a választ.
2013. jan. 7. 16:06
 3/11 anonim ***** válasza:

3 éve van nyuszim, soha nem akarok nyulat enni.

Mondjuk ezelőtt sem ettem soha, pedig szüleim vágtak nyulakat...

2013. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. jan. 7. 18:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs nyulam,de mégse eszek nyulat! Nem birnám megenni.
2013. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi!! Hát én se bírom, olyan kis édesek. De mondjuk én az őzikékkel,meg a kölyök állatokkal is úgy vagyok.
2013. jan. 9. 17:58
 7/11 anonim ***** válasza:

enis tobb eve tartok torpenyuszikakat, semmi penzert nem ennek. eddig sosem ettem de nem is fogok. es enis sajnalom a tobbi allatot is.(ozike stb) allati husok kozul is csak a csirket pulykat halat eszek .:)

12/L

2013. jan. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. jan. 11. 07:30
 9/11 anonim válasza:
Én még nyúztam is nyuszit, és szerintem ennék is, mert attól, hogy valaki házinyulat tart, még nem fog megváltozni a világ, az emberek ugyanúgy éhesek lesznek, és ugyanúgy ott lesznek a nagy tenyésztett vágónyuszik. Úgyhogy az a tanulságom hogy max. nem eszem meg Hobót és Csingut. :D
2013. jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi régen se ettünk túl gyakran, de mióta nyuszim van, egyáltalán nem.
2013. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!