Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért pisilnek mindent le a...

Mara Acoma kérdése:

Miért pisilnek mindent le a tengerimalacok?

Figyelt kérdés
A kajás tányérjukba a szénás kosárkába is mindig belepisilnek. Egyébként van a kifutójukban forgácsos vécé, szinte mindig oda járnak pisilni-kakilni, de ezen kívül minden nap találok egy adagot a kajálós edényekben. Nem ízlik nekik a táp? Vagy miért teszik ezt?

2013. jan. 7. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak így jelölik meg a területüket. Nekem a kutya csinálja majdnem ugyan ezt. Lepisil minden új dolgot és ez a kajás tálra is vonatkozik. (Ha pl újat veszek vagy megtisztítom, stb). Lehet érzik rajta a "szagod" és ezért. :)
2013. jan. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem új edények, már hónapok óta abból esznek. A kezemből is sokat kajálnak, még sem pisilnek le   


Meg hát a szénán nem érzik a szagomat, mert alig érek hozzá. Megfogok egy nagy kupacot és beteszem. Azt is észrevettem, hogy bele is fekszik az egyik, úgy eszik közben belőle.

2013. jan. 7. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!