Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy vettem 2 törpehörcsögöt?

Figyelt kérdés
Ma vettem két törpehörcsögöt, pedig anyáék nem engedték meg. Sokan mondták hogy ők csak úgy megvettek, és nem lett semmi.. Szerintetek hogy mondjam el nekik?

2013. jan. 7. 17:54
1 2
 1/11 anonim válasza:

"anyu figyi légyszi ne légy dühös.

Vettem 2 hörcsögöt"

így

2013. jan. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 okoska31 ***** válasza:

no, ha ahhoz elég bátor voltál, hogy megvedd a tiltás ellenére, akkor legyél elég bátor eléjük állni.


különben adhatod őket a macskáknak...

2013. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
"Apu,Anyu kérlek ne legyetek mérgesek..én szerettem volna, hogy ha valóban gyakorolhatom a felelősséget és a gondoskodást, éppen ezért vettem 2 hörcsögöt, akik remélem a család tagjaivá válhatnak, és akik semmi gondot nem okoznak majd nektek"-vagy valami ilyesmi :D
2013. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne azt mond, hogy vetted, hanem hogy pl barátodnak stb nem kellett, ingyen elhozhattad....:D

Hol tartod őket?

2013. jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tücsök500 ***** válasza:
mond hogy kidobták volna őket :) és te mentetted meg az életüket :)
2013. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem értem mért kéne hazudnia
2013. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%
Ne hazudj tovább, ha már ekkora kis paraszt voltál. Valószínűleg oka van annak, hogy nem akarták, hogy legyen neked. Hány éves vagy?
2013. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne hazudj. Azért arra készülj fel, hogy miután eléjük álltál, és elmondtad, hogy megvannak a kisállatkák, neked kell majd eltartani is.


Egyébként mi volt az ő indokuk, miért nem lehet?

2013. jan. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
semmilyen indokot nem mondtak egyszerűen csak nem engedték meg.. de mostanra megbékéltek velük. :D amúgy 14 vagyok.
2013. jan. 8. 18:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor már nincs gond. :)
2013. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!