Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A dzsungáriai törpehörcsögeim...

A dzsungáriai törpehörcsögeim (testvérek) most hogy nagyobbak lettek elkezdtek verekedni. Lehet ebből nagyobb baj?

Figyelt kérdés

Van két lány törpe hörim eddig jól megvoltak ,de most hogy nagyobbak lettek elkezdtek verekedni.Meg is ölhetik egymást?

(Mostanába nem verekednek,csak néha-néha.)



#verekedés #Dzsungáriai törpe hörik
2013. jan. 7. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
igen... én sajnos tájékozatlanul vettem az első törpehörcsögeimet, és mindig verekedtek, majd az egyik meg is ölte a másikat.
2013. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy nem lehet (vagy csak ritka esetben sikerül) együtt tartani a höriket. Sajnos elég rosszul viselik egymás társaságát, akkor is ha testvérek. Ők magányosan érzik jól magukat.
2013. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Mostb egy ideje megvannak eggyütt!

2013. jan. 8. 18:26
 4/5 anonim válasza:
Ha két horcsogot egy ketrecben tartassz annak elobb utobb az lessz a vége,hogy az egyik kinyirja a masikat.
2013. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
rakd át az egyiket egy másik ketrecbe, attól még lehet a két ketrec egymás mellett, de így valamelyik meg fog halni!
2013. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!