Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tegnap fedeztettem a hörcsögöm...

Tegnap fedeztettem a hörcsögöm akkor biztos, hogy vemhes lesz?

Figyelt kérdés

Szoval én a tegnap egy törölközöre raktam öket 5 percig megállás nélkül pároztak és nyalogatták egymást a hörcsögöm mindig eltalálta :)

Utána be raktam a a hordozoba mivel este volt és anyum le kapcsolta a villanyt ..

A nöstény ketrecébe nem raktam volna öket mert megölte volna, ott is vagy 2 percig esetleg 3ig pároztak. Utána csak ki akartak jönni a ketrecböl és a nöstény már civakodni is akart, jokor választottam el öket?



2013. jan. 8. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Utána azért akartak kijönni, mert érezték egymás szagát. Ne engedd össze őket többet!


Azt megkérdezhetem, hogy miért akarsz szaporulatot? Tenyésztés céljából, vagy csak úgy?

Milyen idősek?

A hím és a nőstény honnan van? Egyszerre vetted őket állatkereskedésből, vagy tenyészőtől?

2013. jan. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tennyészetböl vettem öket a tennyésztö családfát is mutattót nagyon megbizható és nincs a hörcsögöknél semijen rokoni szál.

Amugy tennyészteni szeretném öket

2013. jan. 8. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Ők nem húzzák sokáig az időt, és biztosra mennek. Valószínűleg már az első akcióval vemhesült.
2013. jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok köszi :)
2013. jan. 8. 16:20
 5/5 Krajczár Eleonóra válasza:
Ha valóban vemhesült a hörcsögöd, akkor 2 héten belül már látni is lehet a vemhesség tüneteit: Nagyobb pocak, nagyobb izé (gondolom tudod, hogy mi) és ingerültebb lesz, és többet eszik. Általában nem fogja megengedni, hogy megsimogasd. De az én hörcsögöm is vemhes, és nekem engedi, hogy simogassam, tehát bízik bennem. A hímet addig ne vidd közel a nőstényhez és kölykeihez, amíg a kölykök szopnak. Mert akkor megeszi őket. A nőstény is megeheti a kölyköket, ha nem lesz előtte elegendő zöldség, gyümölcs.
2013. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!