Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miskolcon kutyakozmetikust...

Miskolcon kutyakozmetikust keresünk! Tudnátok ajánlani? (részletek lent)

Figyelt kérdés
3 éves yorkink van és nem tudjuk melyik kozmetikushoz vigyük . Nagyon félős nem szereti a kozmetikákat viszont ,nekünk nem engedi hogy levágjuk a szőrét pedig , már ideje lenne . Ha lehet sok kozmetikát írjatok és az lenne a legjobb ( ha már jártatok ott ) hogy ha leírnátok a kozmetikáról és kozmetikusról is a véleményeteket . Előre is köszönöm .

2013. jan. 9. 14:46
 1/3 zsuzska1010 válasza:

Szia..Privibe küldtem neked üzenetet...Ha esetleg nem kaptad meg akkor szerintem itt is megadhatom.

Halász Hajnalka 06706022824

Nagyon ügyes s kedves a kutyusokkal én csak őt ajánlanám...saját tapasztalatból..

Remélem tudtam segíteni :D

Üdv

2013. jan. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az ország Top-kutyakozmetikusainak egyike Felsőzsolcán dolgozik, én a helyedben nem mennék máshoz... Balogh Nóra, angol cocker tenyésztő.
2013. jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm !
2013. jan. 20. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!