Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek hogyan vegyem rá...

Szerintetek hogyan vegyem rá hogy lehessen tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Fél éve költöztünk kertes házba, Apa és én állatbolondok vagyunk, van 4 (ivartalanitott) cicánk, de ők csak a kertben lehetnek.8 éve szeretnék kisemlőst, és hogy most ideköltöztünk van saját szobám, a barátnőm pedig allergia miatt szivesen odaadná nekem a malackát.Anya viszont nem szeretné, nem tudom miért, pedig kicsi korában neki is volt! Az nem lehet az ok hogy szomorú leszek ha elpusztul, sajnos ezt már párszor átéltem a cicákkal, fel tudom dolgozni.Felelősségteljes vagyok, takaritanám, gondoznám, etetném.Semmi elfogadható kifogást nem mondanak, csak azt, hogy a barátnőm sem takaritja, pedig megigérte a szüleinek.De én nem olyan vagyok mint ő! Szerintetek hogyan vegyem rá hogy lehessen tengerimalacom?(olyan érvek, amiért nem haragszik meg rám)

2013. jan. 9. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

1, SOha! nem tartunk egy tengerimalacot, mindig azonos neműből tartunk legalább kettőt vagy ivartalanított hímet lány malaccal.

2, Ezt a kérdést már vagy ezerszer kiírták használd a keresőt, hogy lehet szülőktől kisállatra engedélyt kapni. Meglepődsz, hogy hetente vagy kétszer kiírják ezt a kérdést...

2013. jan. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem is egy van a barátnőmnek sem, két hölgy, Masni és Szalag
2013. jan. 9. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!