Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet a hörcsögömet...

Dávkapcs kérdése:

Hogyan lehet a hörcsögömet rávenni arra, hogy ne vizeljen az etetőtáljába?

Figyelt kérdés
Pénteken vettem észre amikor etettem a hörcsögöt,hogy az etetőjébe vizel.Valami tipp????
2013. jan. 11. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki hörcsögvécét, és tedd a tálja helyére. És azt könnyü is takarítani. Fapelletetet rakj bele.
2013. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én minden nap kimosom a tálját, mert nálam ugyanez a helyzet.
2013. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Emyke031 ***** válasza:
Esetleg vehetnél olyan tálat is neki, amit a rácshoz rögzíthetsz, így magasabban lenne, és nem tudna bele... :)
2013. jan. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2013. jan. 12. 08:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Enyém is ezt csinálta míg lapos,alacsony falú tálja volt,még a tengerimalacomtól örökölte..Most vettem neki egy magasabb falút,úgy néz ki mint azok a műanyag kutyatálak amik a spánielekneknek is vannak amibe nem ér bele a füle ha eszik.Ez direkt hörcsögöknek való tál,egy kicsit fel kell másszon az oldalára ha enni akar,de azóta mióta ez a tál van,nem pisil bele.
2013. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy kevés helye van és ezért pisil oda.

Amúgy meg ahova pisilt azt az almot szépen tedd át egy másik sarokba (ha van másik sarok) és akkor oda fog járni. Mert a hörcsög mindig egy helyre jár, oda, ahol érzi hogy ott a wc. Tehát szoktasd át egy másik sarokra oly módon, hogy a pisis részt áthelyezed ahova szeretnéd, hogy járjon.

2013. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!