Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen zöldséget, gyümölcsöt...

Milyen zöldséget, gyümölcsöt lehet adni egy 5-6 hetes lány törpenyuszinak?

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Almát a leginkáb.

De még adhatsz:

barackot

erdei gyümölcsököt

körtét :)

2013. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. jan. 12. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Répát, salátát, paradicsomot is adhatsz neki de nekem az eladó azt mondta hogy "k" betűseket ne adjak neki mint pl. krumpli vagy karalábé, nem értem miért én se de azért ne próbáld ki
2013. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
semmilyet! Három hónapos korig ne adj neki zöldet! Utána fokozatosan szoktasd hozzá! Mondjuk egy nap egy karika répa. Aztán másnap szintén egy, harmadnap kettő, ha azt látod hogy megy a hasa, akkor megint ne adj neki, és kezd újra ha helyrejött egy karikával. El is pusztulhat, úgyhogy tényle nem szabad
2013. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A hirtelen tápváltással simán meg lehet ölni ebben a korban annyira érzékeny a pocija. Csak szénát ehet, és minőségi törpenyúl tápot. Még a bolti dobozos táp is megárthat neki, ha rossz márkát választasz. (A kukorica, szotyi, banán a majmoknak való, nem a fűevő pociba...)

Semmi zöldség még 2 hónapig, utána nagyon pici adagokban bevezetni.

2013. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 hónapos korig semmilyet! Addig csak táp, széna és víz!!!
2013. jan. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :))
2013. jan. 13. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!