Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tudnék csinálni hogy a...

Mit tudnék csinálni hogy a hörcsögöm ne rágja a ketrecét este?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar és nem tudok aludni :(

Valaki valami tanácsot? A fokoptatott nem rágja



#Hörcsögrágjaketrecet
2013. jan. 12. 12:17
 1/6 anonim válasza:

A fogkoptatót az enyém sem rágta, viszont vettem neki ilyen kis fadarabot: ( [link] )

Na ezt már rágta, pedig aztán ezt nem erre találtál ki. :) Az enyémnél ez bejött!

2013. jan. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyobb élettér, ketrec helyett terrárium, sok fogkoptató, még több játék. :)
2013. jan. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom, hogy ne tedd át terráriumba, mert azzal nagyban csökken a mozgástere. A fogkoptatót az enyéim sem használják (6 éve vannak dzsungijaim és eddig egyik sem használta). Nálam is folytonos probléma a rácsrágás. :( Tegyél be a ketrecébe valami új érdekes fajátékot, az majd leköti. Ha meg nem jön be az sem, akkor kénytelen leszel kitenni a szobádból éjszaka, hogy tudj aludni. :)
2013. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nehogy terráriumba tedd.

a hörcsög azért rágja a ketrecet, mert unatkozik. gondolom ki se engeded futkosni azt a szerencsétlent. az enyém naponta futkos a szobában kb egy órát, persze felügyelettel és több részletben mert néha vissza szeretne menni pár percre nasizni.

játszani is kell ám a hörcsöggel nem csak etetni, itatni és takarítani...vagy ha nem játszol vele, akkor legalább rakd nagyobb ketrecbe és kapjon több hörcsögnek való játékot.

2013. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagy ketrece van 3 emeletes és tele játékal fügöágy mókuskerék háziko csuszda és ki szoktam engedni amugy a gömbel
2013. jan. 13. 12:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor ne csak a gömbben engedd ki, hanem szabadon is a lakásban!


Ha az én egyik hörcsögöm rágja a rácsot, azonnal kiveszem és szabadon hagyom szaladgálni kb. fél órát egyhuzamban. Aztán visszateszem a helyére és utána már nem rágja a rácsot. Utána talál más elfoglaltságot mindig.

2013. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!