Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsögöt tenyésztőtől...

Aranyhörcsögöt tenyésztőtől vagy kereskedésből?

Figyelt kérdés
Szeretnék hörcsögöt venni. Ha tudtok tenyészetet Fejér megyében akkor írjátok le. :) A neten mindenfelé találtam, csak errefelé nem. Nem szeretnék sokat utazni a kisállattal. Egyébként volt már hörcsögöm, tavaly ősszel ment el, öreg volt már, 2-2,5 éves. :( Őt anno még kereskedésben vettem.
2013. jan. 13. 02:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Vehetsz kereskedésből is. De, ha lehet, akkor fiút, mert sok nőstény ott lesz vemhes, és gondolom, otthon nem akarsz szembesülni a váratlan családbővüléssel. A bundájára figyelj, hogy ápolt legyen, fényes, selymes. Egyébként pedig a 2 év még nem számít öregnek, de sajnos vannak hörik, akik ilyen korban halnak meg.
2013. jan. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy.

Én mindig kereskedésből vásároltam hörcsögöt. De ám egyszer úgy jártam, hogy terhesen vettem meg a hörit. Na de nem volt belőle baj, mert gondjukat viseltem a többieknek is, csak így sok ketrecet kellett még vennem.:)

Sajnálom, a höridet, szerintem szép kort élt meg, kb. eddig élnek. Remélem, hogy az enyéim is megélik a 2 évet...jó lenne. 3-an már sajnos idő előtt elmentek: egyik 1 évesen, másik 1 év + másfél hónaposan, harmadik pedig 1 év + 3 hónaposan. Maradtak még 6-an és most ők 1 év + 3 hónaposak. Tehát már nem fiatalok sajnos...reménykedem minél tovább húzzák még. Mindent megadok nekik, életem értelmei!

2013. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!