Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SEGITSÉG! A tengerimalacom jó...

SEGITSÉG! A tengerimalacom jó pár napja semmit sem eszik.! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Se tápot, se szénat, se zöldséget vagy gyümölcsöt.

2013. jan. 14. 13:46
 1/10 poet1 ***** válasza:
Sztem próbálj ki mást,vagy ha túl sokat etetted, csökkentsd le, de ne drasztikusan! Lehet,h a mája túl van terhelve. De azért mindenképp orvoshoz mennék vele lóhalálában
2013. jan. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Orvos!
2013. jan. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elrontta a gyomrát. Bármi is a baja, könnyen belepusztulhat, szóval ne húzd az időt, vidd orvoshoz.
2013. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elvittem orvashóz. Adott vmi gyógyszert, amit a vizébe kell tegyek. Tudott volna ennél többet tenni érte a doki?
2013. jan. 14. 14:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Megvizsgálta a fogait?
2013. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen. Nincs baj a fogával.
2013. jan. 14. 15:05
 7/10 anonim ***** válasza:

A hátsókkal sincs?

Critical Care-t adhatott volna még, csak biztos nem volt neki. Bio Lapist adott?

Egzotikus dokinál voltatok, vagy általános állatorvos?

Completet, vagy zöld pelletet pépesítsél, és pipettával, vagy ha eszi kanálról töltsd bele az első fogai mögé. Ennie kell, ha nincs jól, akkor is, és főleg rostot.

2013. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Általános állatorvosnál voltam. Egy fecskendőbe kevert össze vmi gyógyszereket. Eddig is ilyesmit adott mikor elvittem és megvizsgálta és mindig helyrejött tőlűk a malacom. Esetleg keresek itt a környéken egy egzótikus állatorvost és elviszem oda is.
2013. jan. 14. 15:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Tegyél be neki valami meleget amihez hozzábújhat, (hőgutát azért ne kapjon) etesd meg pépessel, és keress egy profi dokit. Egy csomó betegsége lehet, de egy kutyás doki se a hátsó fogait nem látja, se egy röntgent nem tud csinálni, hogy a máját megnézze, se a malac-pocak problémákat nem ismeri fel...
2013. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a segitséget! Megteszek minden tőlemtlhetőt.
2013. jan. 14. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!