Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen "fajta" hörcsögöket...

Milyen "fajta" hörcsögöket lehet kapni?

Figyelt kérdés

amikor kicsik voltunk az öcsém kapott egy hörcsögöt, utána meg volt még kettő de gőzöm nincs milyen fajták voltak csak arra emlékszem, hogy az egyik teljesen fekete volt a másik meg fekete fehér.

most a barátomnak lesz hörcsöge de nem tudjuk milyet vegyünk

szerintetek milyen fajtát érdemes?



2013. jan. 16. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A szín nem fajta függvénye.

Van aranyhörcsög, millióféle színben, és van törpehörcsög, azon belül dzsungáriai (általában szürkés a háta, fehér a hasa) és roborovszki (barna a háta, fehér a hasa).

Nekem 15 éve aranyhörcsögöm van, én őket preferálom, mert nagyobbak, jobban lehet játszani velük, tovább élnek és kevésbé hajlamosak a betegségekre. A roborovszkit azért sem ajánlom, mert sok egyed egyáltalán nem szelídíthető.

2013. jan. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Vagyis hülyeséget írtam, ha teljesen fekete volt meg fekete-fehér, akkor mindkettő aranyhörcsög volt, mert annak vannak ilyen színváltozatai. :)
2013. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

akkor aranyhörcsögöt veszünk.

a mieink nagyon aranyosak voltak, lehetett velük játszani

2013. jan. 16. 15:40
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem 6 éve dzsungáriai törpehörcsögeim vannak. Ők is nagyon barátságosak, de jóval kisebbek az aranyhörcsögnél. Ha meg van szelídítve, akkor minden hörcsög barátságos.
2013. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
és hogy kell meg szelidíteni?
2013. jan. 16. 17:32
 6/14 anonim ***** válasza:
Dzsungáriaiból is rengetegféle szín van!
2013. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az hosszadalmas folyamat türelem kell hozzá. Először kaját kell adni a kezedből neki. Ha elfogadja elkezdheted megsimogatni. Bele tenni több kaját a kezedbe és hagyni hogy bele menjen, aztán ha nyugodt óvatosan felemelni. De ez napokig sőt hetekig is tarthat!
2013. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
akkor inkább aranyhörcsög lesz
2013. jan. 16. 17:38
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt is ugyan így kell szelidíteni ;)
2013. jan. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
a mieinket régen nem kellett :)
2013. jan. 16. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!