Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A kis patkányomnak egyensúly...

A kis patkányomnak egyensúly zavarai vannak. Megmenthető?

Figyelt kérdés
Még csak 2 hónapos és oldalra fordítja mindig a fejét...egyik napról a másikra történt.Megmenthető??

2013. jan. 16. 16:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

nekem 2 hörcsögömmel is volt olyan, hogy oldalra fordította a fejét, és csak körbe körbe tudott menni.

Ők maguktól meggyógyultak.

2013. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
egyik fiatal volt (még gyerek, kamasz), a másik idősebb, inkább öreg már.
2013. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 GoGo123456 válasza:
Az én egyik patim lassan már 2 éves lesz és szerintem neki is egyensúlyozási gondjai vannak, mert folyamatosan jobbról-ballra ingázik, még amikor mozdulatlannak is tetteti magát.:) Tartottam tőle, hogy gondjai lesznek a mászással, ugrálással, közlekedéssel, de teljesen hozzászokott és semmilyen nehézségei nincsenek a mozgásban. Mondjuk én már így kaptam, nem tudom mikor alakult ki a dolog, de ha komolyan izgulsz a tiedért vidd el álltaorvoshoz.
2013. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

ha elviszed állatorvoshoz, és azt mondja, hogy menthetetlen, el kell, altatni, nem menj bele (volt akinek ezt mondta orvos,, és az enyém is meggyógyult).

de ettől még elviheted, hátha normális orvos lesz (és a beleegyezésed nélkül nem ölheti meg).

2013. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Mióta csinálja? Ha nem régen, és hirtelen kezdte, ez középfülgyulladás lehet, annak tipikus tünete a ferde fejtartás. Antibiotikummal kezelhető, de sürgősen jó doki kéne neki. Ha budapesti vagy, az Állatorvosi Egyetem egzotikus osztályára vidd, ott értenek a patkányokhoz. És olvasd a www.ratmania.hu fórumot, ott sok tanácsot találsz a patkányokról. Találsz a betegségeikről, állatorvosokról, tartásukról.
2013. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Anyám nem engedi hogy elvigyem dokihoz... :,(
2013. jan. 22. 20:59
 7/30 anonim ***** válasza:
Akkor van rá esély, hogy kínok közt fog meghalni. Anyádat meg csókoltatom, így kell felelős állattartásra nevelni a gyereket, és jó példát mutatni neki. (Mondjuk nem tudom, miért kell hozzá anyud engedélye...)
2013. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Fent vagy FB-n? Keresd meg rajta a Ratmania oldalt, és csatlakozz. Hátha ki tudunk találni valamit... A patkányt MUSZÁJ, hogy lássa doki.
2013. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
A fej oldaltartása több mindennek lehet a tünete. Lehet olyasmi, amivel együtt tud élni, és kezelést sem igényel, de lehet sajnos gyulladás is a szervezetében, amit gyógyszerezni kéne. Első körben ezt kéne kideríteni, röntgennel, vérvétellel, meg hát magát az állatot és a fejtartását is jó lenne látni.
2013. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Fent vagyok a Ratmanián de NEM ENGEDI az anyám hogy elvigyem!!!!
2013. jan. 23. 13:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!