Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért rágja állandóan a ketrecet?

Miért rágja állandóan a ketrecet?

Figyelt kérdés
Aranyhorcsog 7 hetes kb egy hete van nálam,fasza kétszintes csőrendszeres ketrecben minden földi jóval,még ilyen rágó 'nyaloka' is van bent neki de a ketrecet ugytunik jobban szereti ragni..

2013. jan. 17. 02:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki akar szabadulni.
2013. jan. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Mókuskereke is van? Az enyém is kb 7 hetes, 3 napja van nálam, odáig van a mókuskerékért, semmi más nem érdekli.

Mondjuk a ketrecrágással nincs tapasztalatom, mindig is terráriumban tartottam a hörcsögeimet.

2013. jan. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
éhes
2013. jan. 17. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
A szabadulási ösztönt szerintem elnyomhatja a játék, első este folyton ki akart mászni a mókuskerékről (sikerült is neki, nem is egyszer), de pár órával később rájött, hogy belülről is lehet tekerni, azóta csak egyszer mászott fel az üvegre, mikor elakadt a forgácsban a kerék. Most felülről van neki belógatva, ugyanakkora örömmel tekeri, pedig így már esélye sincs felmászni rajta, az alját épphogy eléri, hogy bele tudjon mászni.
2013. jan. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
persze van kereke is tekeri is mint az őrült egész éjjel.Kaja is van előtte mindig.
2013. jan. 17. 04:35
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
mert rágcsáló b+
2013. jan. 17. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem mondod?? komolyan? azthittem hüllő...
2013. jan. 17. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!