Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Help! A hörcsögöm tegnap...

Help! A hörcsögöm tegnap éjjel kiszökött a ketrecből! Hogyan tudnám megtalálni?

Figyelt kérdés
Szobában van,innen nincs lehetősége kijutni,már minden kis zugot átnéztem,nem találom, 2napja van nalám,és elég picur. Van rá esély hogy visszamászik a ketrecébe? Esetleg meddig birják ki kaja nélkül?

2013. jan. 17. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Illatos zöldséget tégy be a ketrecbe.

Az én kis rosszaságomnál az illatos uborkaszelet volt a nyerő, bárhová elment érte :)

Figyeld a ketrecet, pár percen belül bent lesz.

2013. jan. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos csak alma, meg répa van itthon most:( almát raktam be neki, de azt hiszem,valahol elaludt,és nem jön elő... A régi hörim mindig jött a hangomra, de most kétségbe vagyok esve.
2013. jan. 17. 12:04
 3/13 anonim ***** válasza:
Tegyél ki valami finom csemegét, annak nem fog tudni ellenállni. Nézz szét az ágyneműtartódban is (ha van), mert nekem régen a kárpit alá is befészkelte magát.
2013. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mivel a hörcsög éjszakai állat, ezért legnagyobb eséllyel este találod meg. addig meg figyelj nehogy kiszökjön :) este pedig pakolj ki nasit a szoba közepére és figyeld mikor jön elő :)
2013. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kaját valami jól látható helyre (a padlóra! ne az asztal tetejére!). A gyomra odafogja csalogatni. ;)
2013. jan. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon olvastam, hogy minden zegbe-zugba tegyél csörgős reklámszatyrot, maradj fent, olvass könyvet, és figyeld, honnan jön a zörgés éjjel! :) Tegyél ki neki kaját.
2013. jan. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! Tettem ki almát, meg majd teszek ki szatyrokat a zugokba... Már igyis 5óta fülelek:/ Nem szeretném,ha elpusztulna...
2013. jan. 17. 12:46
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, feltalálják magukat a vakarcsok :)

Kell neki egy kis idő amíg megszokja nálad, lesz nemulass ha ilyen kis szökős :D

Mindenesetre félteni nem kell, amíg nincs vízközelben.


Én minden nap kiengedtem a törpehörit sétálni, jókat lehetett játszani vele :)

Ilyen amerikai konyhás lakásunk van, egybekötve a nappalival ugye.

Elkóricált a höri, mosogatni kezdtem. Kéttálcás mosogató, tele vízzel, egy ilyen könnyű kis műanyag tálacska lebegett a vízen.

Nem fogjátok elhinni de a hörimnek csónakázni támadt kedve :D

Szépen beugrott a tálkába, reflexből kaptam ki belőle mikor kezdett süllyedni, még ő volt felháborodva hogy vizes lett a feneke :D

Hihetetlenül édes volt ahogy ott csücsült a kis csónakjában, soha nem fogom elfelejteni :))


Persze ha nem lettem volna ott, csúnya vége lett volna a dolognak, a fémtálcás mosogatóból nem tudott volna kimászni...


De tényleg, tapasztalat :) Ha nincs ilyen veszélyforrás a közelben, nem kell félteni a vakarcsot.

2013. jan. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Esetleg szerezz be élvefogó egércsapdát, és tegyél bele valami illatosabb kaját, amit szeret.


Ilyesmire gondoltam:


[link]

2013. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
na meg van már a kis csavargó?
2013. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!