Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ideiglenesen tarthatom ilyenbe...

Ideiglenesen tarthatom ilyenben a tengeri malacomat? (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 17. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha van benne kellően vastag alom, akkor simán. Nyilván nem tökéletes, de ideiglenesnek príma.
2013. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
hajajj :S nem ajánlatos de attól függ mennyi időről lenne szó? 1-2 nap még oké de annál tovább ne... és legyél valamit a tetejére mert különben kimászik belőle
2013. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hát köszönöm :)

Igazából nagyon igyekszem neki venni egy normális ketrecet, csak még gyüjtenék rá , hogy biztos olyat vegyek ami akár 5-6 évig is kibírja.Egyébként minden nap ki engedem futkározni meg minden szóval csak kevés ideig lenne benne.

2013. jan. 17. 19:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Ebben nyugodtan eltárolhatod akár élete végéig is. Tágas, szellőzik, kilát belőle, baja tehát nem lesz tőle. Hátránya hogy nehéz letakarni hogy ne másszon ki (nem síkban van a teteje), nem könnyű takarítani (bár zuhanyrózsával megoldható), és pár nap alatt csupa szemét lesz a környéke a forgácsdarabkáktól. Bár ez utóbbi minden ketrecnél meglesz.
2013. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.

arra gondoltam , hogy valami tálcát rakok alá, hogy ha ki szóródik arra szóródjon. Meg esetleg egy ugyan ilyet (csak laposabbat) rakhatnék a tetejére és akkor talán nem mászik ki... meg még is csak biztonságosabb bár nem tudom.

Mert azt mondták , hogy adnának hozzá akváriumot , de ki kérem magamnak , a tengerimalac nem hal , hüllő vagy aranyhörcsög...

2013. jan. 17. 19:46
 6/11 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm nagy akváriumba tartotta a cociját és semmi baja nem volt ránézésre de persze egy ketrec alkalmasabb a tartására ez a láda szerintem teljesen megfelel neki amíg összegyűjtöd a pénzt a ketrecre de tudom ajánlani hogy nézz körbe mert vannak még használható használt ketrecek is(expressz, jófogás ,apród) tényleg minden nap engedd ki és ne érezze börtönnek azt a ládát :)
2013. jan. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
rendben.nem fogja :)
2013. jan. 18. 07:50
 8/11 anonim válasza:

Nyugodtan tarthatod ilyenben!

Az én tengerimalacom sosem élt üveg akváriumban, se kertecben. Apu készített neki egy műanyag dobozkát, aminek az alapterülete volt akkora kb., mint egy ilyen nagyobb doboznak, mint amit linkeltél, csak a fala volt 9 cm magas, képzeld el. Sosem mászott ki belőle, és sosem szökött el. Ha kitettük a teraszra, félárnyékba, és véletlenül későn néztünk rá és már totál sütötte a nap és neki melege volt, akkor ugrott ki belőle és árnyékba húzódott, de ennyi. :):)

2013. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
értem :) hát köszönöm. egyébként még nincs meg, majd hétfőn megyek érte. Elvileg ma mentem volna ,csak a hó miatt inkább elhalasztottunk.
2013. jan. 18. 13:45
 10/11 anonim ***** válasza:
10%
Ebből úgy kifog ugrani mint a fene!!Tudtad hogy 20 centi masra is képesek felugrani.Állatkínzás lenne ilyen kicsi gyümölcsös rekeszben tartanai élete végéig.Amúgy is legalább ketten érzik jól magukat nem egyedül.Sivár, unalmas élete lesz.Figyi.Én a kecót használt piacon vettem 5ezer forintért és 120x60as nagy ketrec és nincs semmi baja csak koszos volt az alja.Szerintem nézz körül majd ilyen jófogáson, vaterán stb szerintem kilehet fogni olcsón nagy ketrecet.De addig is hamár ilyenbe tartod akkor kettőt tegyél egymás mellé vágj rá rést és akkor dupla területe lesz.
2013. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!