Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam le a tengeri...

Hogyan szoktassam le a tengeri malacomat a ketrec rágásáról?

Figyelt kérdés
Van egy tengeri malacom,és estére mindig behülyül rágja a ketrecet. A magos tálkáját felborítja,és mindig rágja a ketrecet hogy adjak neki még. Nehezen tudok tőle aludni is,mert ha nem adok akkor csak rágja rágja. Ha meg adok akkor azzal csak rászoktatom nem? nem tudom már mit csináljak vele. Estére nem tudom elrakni máshova. Így is szegényem egyedül van,anyukám nem engedi meg h legyen még malacom hogy legyen neki társa.
2013. jan. 19. 21:06
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nekem is rágta a rácsot és azt olvastam egy 'tengerimalac-os' oldalon,hogy nem baj ha rágja a rácsot mert vagy unatkozik vagy éhes vagy csak szeretne kijönni úgyhogy csak vedd ki egy kicsit és rakj be neki egy fogkoptatókövet mert erre van szüksége.Remélem segítettem:-)
2013. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Lehet azért rágja mert ugye nekik nő a foguk (a két első) és muszáj valahol koptatniuk.Kis állat boltban lehet kapni ilyen fogkoptatót.Nekem is ez volt a nyulamnál.:)
2013. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tengerimalacnak semmi szüksége fogkoptató kőre!!! Tilos betenni nekik! Széna a legjobb fogkoptató,az legyen előtte mindig!
2013. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!