Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörényt szeretnék?...

Vadászgörényt szeretnék? Kérdések lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék egy vadászgörényt csak az a baj hogy azért nem engedik a szüleim mert állítólag büdösek és harapnak.Igaz ez?

Hány/Mennyi celziusz fokon lehet őket tartani?Mekkora ketrec kell nekik?Gond lenne ha az ólban lenne egy kis"szobában" ami be lenne rendezve neki megfelelő"eszközökkel"?!?

Ha igaz hogy büdi és harap akkor milyen állatot ajánlotok?

(ezeken kívül:kutya,macska,hörcsög,nyúl,tyúk,hal,kaméleon,papagáj)



2013. jan. 20. 07:53
 1/8 anonim válasza:
Az igaz hogy nagyon büdös. Szerintem ólban nem kellene tartanod. Attól függ... Hogyha kiskorától szerették és már fiatalon simogatták és szeretgették akkor nem harapós. Én sokkal jobban ajánlom a csincsillát a papagájt a nyulat és a halat. Szerintem görényt nem ajánlatos...
2013. jan. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Emyke031 ***** válasza:
A helyesen tartott(minőségi táplálék) egészséges v.görény nem büdös.
2013. jan. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Biaa99 válasza:
a görény csak akkor büdös ha nem takaritod. Ha vadászgörényt akarsz, azzal foglalkozni is kell. ha nem akarod h megharapjon magadhoz kell szoktatni. mindenképp lányt válasz mert az szelidebb
2013. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A vadászgörény nem büdös,ha megfelelően tartod.(Időközönként fürdeted,de nem sűrűn,mert az nem tesz jót a szőrének,nem "maradék kaját" és egyebeket adsz neki) Ha ki van ivartalanítva egyáltalán nincs szaga.(Csak megjegyezném,hogy minden állatnak van egy bizonyos szaga...)

Ha tudsz,fiatal vadászgörényt vegyél és szoktasd magadhoz.Akkor nem fog harapni.

Ha kicsit veszel nem lenne a legjobb ötlet,ha kint tartanád.Amikor én vettem,akkor mikor még kicsi volt a szobámban volt,nagyobb korára viszont kint állat lett,hörcsög és macska miatt... :)

Ha még nem volt állatod ne a vadászgörényt válaszd,inkább vegyél dzsungáriai törpehörcsögöt.Sokkal olcsóbb,kis helyen elfér,nem szükséges annyit foglalkozni vele,mint egy görénnyel.

2013. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olvass! [link] :)
2013. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tengerimalacot ajánlom, nem büdös, heti 2-szer kell takarítani, nem harap, nekem van kettő, nagyon cukik. 100*50-es ketrec nekik az ideális, de egy 80*45-ös is megteszi két nősténynek, emelettel!!!, és minden nap kiengedve. Nekünk kb. 4000 Ft havonta két tengerimalac és egy aranyhörcsög tartása.
2013. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kata177 válasza:

Ha szeretnél vadászgörényt akkor nekem lenne eladó:)

Oltva féregtelenítve hámmal. Szelíd, mint a bárány...

Ha érdekel akkor várom válaszod:)

2013. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.igen érdekelne csak szerintem túl messze lakunk egymástól és a szállítással lenne gond.
2013. márc. 3. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!