Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kinek melyik fajta törpenyúl...

Kinek melyik fajta törpenyúl a kedvence, vagy milyet tartana szívesen? Holland, Oroszlánfejű, Lógófülű. Stb

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Oroszlánfejű törpenyulam van, ő nagyon békés, szeretni való kis cukiság.
2013. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem félig oroszlánfejű törpe, félig házi. Nagyon szeretem, de az az egyetlen hepciája, hogy utál ölben lenni.
2013. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én most szeretnék egyet, de még nem döntöttem milyen legyen. Ezért érdekel mások véleménye is! Köszönöm a válaszokat! És várok még másoktól is véleményt ha lehet!
2013. jan. 20. 12:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Van nyulam, szeretem is, de soha többé nem tartanék! Minden csupa szőr, minden bútor meg van rágva, ki kellett miatta dobni egy szőnyeget és egy kanapét, nem lehet miatta másik albérletbe költözni, és nagyon-nagyon drága kisállat.

Ellenben, ha te szeretnél egyet, akkor a holland törpét ajánlom. Sokkal kisebb, jobban elfér a ketrecében, kevesebbet eszik, és könnyebb elcipelni, és talán elegendő egy kisebb hordozó (nem a macskákra szabott nagy).

2013. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem duplagénes oroszlánfejű baknyuszim van, 3 hónapos, és egy igazi kis cukiság(még eddig):D. Amikor keresgéltem, honnan és kitől vegyek, kizárólag állófülű jöhetett szóba, nekem a lógófülűek annyira nem tetszenek, de persze köztük is van édes. Duplagénes csak úgy "véletlenül" lett, azt majd csak a vedléskor fogom megbánni:). Nem tudom, mennyit változik még ivaréréskor, de most igazi kis ölbenyuszi, az első naptól kezdve szelíd, már el se tudnám képzelni az életemet nélküle.
2013. jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem törpe kosorrúm van, és szerintem ez a fajta a legaranyosabb :))
2013. jan. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem oroszlánfejű kislány van..kiengedem minden nap, össze vissza kakil, és sose jön oda hozzám, csak ha éhes..de ettől függetlenül imádom, és remélem, egyszer azért majd kicsit jobban megszeret:)) végül is még csak 1 hete van nálam, most 7 hetes:)
2013. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!