Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora terrárium kell egy...

Mekkora terrárium kell egy tengerimalacnak?

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem kell neki terárium, egy banános kartondoboz kicsit megvastagítva bőven jó, nem szeretik h nagyon kilátnak, még egy kis házikót is lehetne adni neki mert abba érzi magát biztonságban.
2013. jan. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Terrárium, kartondoboz, egyre jobb. A tengerimalacnak KETREC kell,és egyedül nem is lehet tartani! Tehát KETTŐ tengerimalacnak kell egy 120 centis ketrec, minimum 100.
2013. jan. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
TERRÁRIUMBA IS LEHET KÉPZELD!
2013. jan. 20. 11:50
 4/8 anonim ***** válasza:
KÉPZELD NEM! Mivel egy mali viszonylag sokat ürít, ezért a terráriumban felgyülemlik a termékből az ammónia, és mivel nem tud úgy kiszellőzni a gáz, mint a ketrecből, így szépen lassan mérgezed a tengerimalacod.
2013. jan. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Emyke031 ***** válasza:
100%
Tényleg ketrec,nem terrárium. Nekem is 50X100-ban vannak, ezek olyan magasak, h 2-3 szintet is kialakíthatsz bennük. Am. a kartondobozt, v. úságpapírt, ... NEM SZABAD!!! -m. rágcsálják azt is, megeszik, és ez nem tesz jót nekik!
2013. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne terráriumban tartsd, mert abban csak bánatos és beteg lesz! Egy jó nagy ketrecet vegyél neki, mert csak akkor lesz szép hosszú élete!
2013. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a terrárium ban való tartás csak annyira más hogy nem szellőzik úgy,mint a ketrec......

De igen kettőt kell tartani mert bánatos lessz!

2013. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Nekem ismerősöm sokáig tartott malacokat és ő gyümölcsszállító műanyagládában tartotta őket :D Tudjátok, azok a nagyon nagy, színes ládák. Elég magas volt a fala, így a malac nem tudott volna kimászni. Volt bent házikó is nekik. Ugye ez is jól szellőzött és könnyen hozzá lehetett férni a malacokhoz, meg takarítani is könnyű volt. Én úgy vettem észre, hogy a malacok kifejezetten szerették :)
2013. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!