Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Horcsog 'oldalazva' fut a...

Horcsog 'oldalazva' fut a kerékben?

Figyelt kérdés

Olyan mintha a belso hàtso làba(vagyis amelyik a karika nyitott rèszètol tàvolabb van)oldalazna,ferdèn szedi mindig hagyja majdnem kifutni maga alol ès ugynèz ki emiatt mintha valami baja lenne a làbànak de ha megfordul a kerèkben akkor megint csak a belso làbàval csinàlja ezt.

Nem lesz tole semmi baja igaz?Màsik kereket is vettunk ugyanugy fut abban is..



2013. jan. 21. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akadt be a lába a kerékbe? Lehet ez a gond
2013. jan. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kicsi a kerék? Kb egy 18-20 cm átmérőjű az ami okés.
2013. jan. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
teljesen muanag a kerék a futófelülete is.nemhiszem hogy kicsi lenne,megnéztem 3 boltot ennél csak egy méret van ami nagyobb de az már be se fér a ketrecbe,pedig nem kicsi.. Azt vettem még észre hogy úgy fut hogy felemeli a fejét emiatt ugye a gerince is felvesz egy hajlitott alakot.az lehetne amiatt hogy a kerék kozpontjában a rögzítő szerkezet kupos és belog a futótérbe egy kup formájában de masik típusú keréknél ahol ez nincs ugyanúgy fut..amúgy kb 2 hónapos ha most kicsi neki a kerék mi lesz később?:-)
2013. jan. 21. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Mérd le... mekkora a kerék? Mert ahogy itt leírtad, az jön le hogy bizony kicsi. Ha elég nagy lenne nem hajlított alakban lenne benne a höri. Aranyhörcsög egyébként? Vagy törpehöri? Aranyhörinek még a 20 cm-es kerék is kicsi lehet.
2013. jan. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
aranyhori és a kerek tuti nincs 20 centis de az üzletekben ezekből van vagy 5 féle gondoltam ez a jó.plusz én alapból egy nagyobb kétszintes ketrecet vettem de ennél szinte csak kissebb ketrecek vannak.ha kissebbet veszek teszem fel akkor abba meg bele se fért volna a nagyobb kerék szóval érdekes a kínálat is ha igazad van és nagyobb kerék kell.
2013. jan. 22. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!