Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen fajta hörcsög legyen?...

Milyen fajta hörcsög legyen? Szíriai vagy dzsungáriai?

Figyelt kérdés

Ha a többsége a válaszolóknak szíriai lesz akkor egyet kérek.

De ha dzsungáriai törpehörcsögöt válaszol a többsége akkor kettőt kérek.



2013. jan. 22. 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2 hörcsögöt nem is lehet együtt tartani! a hörik magányosak, nagyon durván összeverekedhetnek!
2013. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én dzsungáriai törpehörcsögről beszélek,ez egyik barátomnak van 2 más nemű hörcsöge és nem veszekednek
2013. jan. 22. 19:53
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak különleges esetek, de én akkor sem kockáztatnám.
2013. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
a dzsungáliai 90%-ban megfér a fajtársa mellett ! Ne kommentelj ha nem ismered őket.
2013. jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
Szia nekem csak dzsungáriai volt és nagyon cukik voltak szerintem azt de egy jó tanács ne akváriumba tartsd mert abban megdöglik hanem rácsos ketrecben:)
2013. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle hörcsög területvédő és utálja a társaságot. Egy helyen csak egy hörcsögöt szabad tartani. Ha kettőt akarsz akkor külön ketrecben tartsd. Különböző neműek meg mint tudjuk szaporodnak, hamarosan lenne vagy 30 hörcsögöd már amit nem tudnál hova tenni.
2013. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyébként egyszerűen el lehet dönteni melyik legyen: A szíriainak nagyobb ketrec kell, kb 30 x 50 cm-es. A törpehörinek ennél kisebb is jó. Kb 25 x 40 cm. Nyilván ha nincs túl sok pénzed akkor nagyra nem telik, a berendezés bele is megfelelő méretű kell hogy legyen.
2013. jan. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Atika04 válasza:

dzsungáriait vegyél szerintem

és nyugodtan lehet kettő

nem bántják egymást

és sokkal aktívabbak is lesznek mint ha egyedül lenne

2013. jan. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért szavazok a szíriai hörire, mert nem akarom, hogy kínozd a dzsungikat. Egy helyen csak egyet szabad tartani, kettőt TILOS! És is, mikor vettem kettőt, egy ideig együtt voltak, de az ivarérett kort elérve egyből minden este szekálták egymást. Külön lettek rakva, mert szerencsére volt még egy terráriumunk. Így megelőztük a véres kimenetelű összecsapásokat. Ha valóban szeretnél felelősségteljes gazda lenni, akkor egy dzsungit vegyél. Vagy egy szíriait. De egyikből sem szabad többet együtt tartani!!!
2013. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó nekem amúgy már van 1 hörim.Amúgy nagy az esélye annak hogy szíriait veszek.ÉS EGYET FOGOK VENNI.Nyugi van még egy ketrecem szóval kizárt hogy kínozni fogják egymást.Most már csak az a kérdés hogy milyen legyen a neme.
2013. jan. 23. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!