Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac megvásárlása hogyan?

Tengerimalac megvásárlása hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Ha tengerimalacot szeretnék kisállat kereskedésben vegyem meg,vagy hol?

Melyik célszerűbb két lány vagy két fiú,mert mindenképpen kettőt szeretnék,de nem ellenkező neműeket??!!És testvéreket vegyek ,vagy nem??Itt az állatkereskedében olyan fél éves egy malac,meg lehet ilyen korban már különböztetni a nemét?? Segítsetek,hogyan,miképp??



#tengerimalac-vasarlasa
2013. jan. 23. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én azt ajánlanám, hogy nézz körül apródon-jófogáson, sajnos nagyon sok malit unnak meg, vagy menhelyen is érdeklődhetsz, már sajnos oda is szoktak leadni.
2013. jan. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is azt javaslom, mint az előttem szóló. Van akinek már nem kell, és ha 1-2 héten belül nem talál neki gazdit, akkor simán kiteszi valahová (jobb esetben). Nem tudom hol laksz, de ha Bp-en, akkor menj el az állatkertbe, és ott nagyon olcsón (300-400 Ft-ért) fognak adni neked, hisz nekik sok állatka csak azért kell, hogy kígyónak adják.... És így legalább megmentessz kettőt.
2013. jan. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyneműeket válassz,inkább 2 lányt,nem kell hogy testvérek legyenek. Az is jó,ha 2 összeszokott párost fogadsz be,ingyen nekedadják a megunt állatokat. Hirdetésket keress a neten. Vagy keress rendes tenyésztőt.
2013. jan. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt szelíd, állatorvos által ellenőrzött malackákat találsz, és mindent el tudnak mondani neked, hogy mit csinálj ahhoz, hogy egészséges, hosszú életük legyen:

[link]


Vagy profi tenyésztőt keressél, ott is rendes tájékoztatást kapsz és boldog malacokat. :)

2013. jan. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, ne a kereskedéseket támogasd. Ott általában szakszerűtlen gondozásban részesülnek a malackák, sokszor volt, hogy ellenkező nemű párost sóztak rá a vevőre vagy vemhes malacokat.

Inkább tenyésztőtől érdemes vásárolni, vagy például tőlük:

[link]


Ingyen adják a malacokat, jó gondozásban, szakszerű orvosi ellátásban részesülnek a cocik, azt is megnézik, hová, kihez kerülnének. Figyelnek arra, hogy milyen természetűek és hogy milyen társításban kerülnek a gazdihoz. Sose adnak oda például hím(ek) mellé nőstényt vagy fordítva, csak ivartalanítási kötelezettséggel.

Én inkább őket és a hasonló szervezeteket, esetleg a tenyészőket ajánlom.

2013. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!