Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A kecske mamám haldoklik, kb...

A kecske mamám haldoklik, kb félidős vemhes. Ha császármetszést kérnénk a dokitol, tulélné a pici? Az anyának nemtudni mért, leált az emésztőrendszere, és sajnos tehetetlen a doki. Nem reagál semmire. Mi lessz a picivel? HOZZÁÉRTŐK! Léci! SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem élné túl, el fog pusztulni. Kapott antibiotikumokat a kecske? Ha nem, akkor én levágnám még most.
2013. jan. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Állatkórházba vidd be, ott biztosan tudnak segíteni.
2013. jan. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még embernél is kizárt félidős magzat életben tartása, nemhogy kecskénél.
2013. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én sem arra gondoltam, hogy kórházban a félidős kecskebébit inkubátorba rakják, hanem hogy talán nem olyan tehetetlenek a kecskemama betegségével szemben, mint a helyi állatorvos.
2013. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kapot antibiotikumot,és emésztés segitő inekciot 2 szer is...:( a doki napi 2 szer jött hozzá ellenörizni,megtett mindent de aztmondta nincs remény,ne számitsunk semmi jora...:( levágni,nemtudom,a gyerekeimmel neveltem fel.....egy kicsit ő is az....:( a szivem szakad meg... Ráadásul elsö picije lett volna.
2013. jan. 25. 19:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, ezért kell tartani a 3 lépés távolságot. Akkor mindegy, mert antibiotikumosan nem tudom, ehető-e. Sajnálom a dolgot.
2013. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ultrahanggal megvizsgálták, hogy mi lehet a probléma? Nekem csak macskám és kutyám van, kecském nincs, de többször volt már, hogy a helyi állatorvos tehetetlen volt, az állatkórházban meg a modern diagnosztikai módszerekkel pillanatok alatt kitalálták, mi a baj, és meggyógyították a cicát/kutyát.
2013. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma sajnos elpusztult......a picijével eggyütt......:(:(:(
2013. jan. 26. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!